Teknotes Doğalgaz:

page-img1

Teknotes Doğalgaz için kalite, küreselleşmenin tek pazar haline getirdiği dünyamızda bir amaç değil, yüksek rekabet gücünü sağlayan en önemli araç olarak görülmektedir. Bu doğrultuda tüm dünyada uygulanan modern kalite sistemleri yakından takip edilerek, günün değişen iç ve dış müşteri beklentileri doğrultusunda tüm ürün-hizmet süreçleri %100 Tüketici Memnuniyetine yönelik sistemler ile revize edilmektedir. Günümüzün gelişen kalite ve yönetim yaklaşımları doğrultusunda kurumsal mükemmellik anlayışını benimseyen, kalite standartlarına,kişisel kalitesi yüksek çalışanlar ile ulaşılabileceğinin bilincinde olan Teknotes Doğalgaz, ekibini vizyonu olan, hırslı, dinamik çalışanlar ile de büyütmektedir.

Kalite Misyonumuz:

   
Tüm süreçlerin her gün ve sonsuza kadar müşteri beklentileri doğrultusunda iyileştirilmesini, kaliteli olmasını sağlayarak; teknolojik düzeyi, üstün ürün ve servis kalitesi, çağdaş yönetim anlayışı ile ısıtma& soğutma teknolojileri alanında geleceği şekillendirmektir.

Kalite Vizyonumuz:

Kalite bilincini, kişisel kalite bilinciyle pekiştirerek, Kalitenin bir yaşam biçimi olarak algılanmasını sağlamak, her türlü sürecin yürütülmesi ve iyileştirilmesi sırasında tam zamanında ve sıfır hata ilkesini sürekli geliştirmek.

Değerlerimiz:

. Kalite odaklı çalışan ve iş ortağı yapısı,
. 1995 den buyana oluşan bilgi birikimi,
. Sürekli yenilenen ileri teknolojik düzey,
. Geleceğin teknolojilerini şekillendiren uzun vadeli, dayanıklı ürünler,
. Üstün ürün ve servis kalitesi,
. Tam zamanında teslimat ve kaliteli işçilik,
. En kısa sürede tamir ve bakım,
. Müşteri hizmetleri yönetimi,
. Şikayet yönetimi